English

 

درباره ما:


شرکت عایق های الکتریکی پارس


... تولید کننده قطعات سیستم های عایقی بر پایه سلولز (شامل پرس برد، پرس پی پر، چوب فشرده لایه ای، و همچنین کاغذ های ویژه عایقی) برای انواع ترانسفورماتورهای توزیع، فوق توزیع، و قدرت می باشد.

 بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات صنعت برق، با اتکا بر کیفیت بالای محصولات و تکنولوژی مدرن، از تجربه کاری بیش از 35سال این شرکت بهره مند می شوند.

شهرت و فراگیر شدن فعالیت این شرکت حتی فراتر از مرزهای کشور، مرهون تخصص ما در حوزه مواد عایق الکتریکی است.

 


 

مواد و قطعات عایقی ترانسفورماتور

قطعات عایقی و ورق های پرس برد به علت خلوص بالا، استحکام مکانیکی و اشباع کامل با روغن در ترانسفورماتورهای روغنی قدرت، فوق توزیع و توزیع استفاده می شوند.ورق پرس برد

 برای تقسیم بندی کانال های پر تنش روغن به شکاف های باریک بکار برده می شود. چیدمان حائل ها بصورت عمود بر خطوط میدان الکتریکی می باشد. قطعات عایقی که از قابلیت اشباع کامل برخوردارند، با ثبات ابعادی و خواص عایقی بسیار مطلوب و با کیفیت بالا تولید می شوند.

چوب فشرده

در ترانسفور ماتورهای قدرت در ساخت کنده کمانی، نیم رینگ و کنده ها در نواحی نزدیک به انتهای سیم پیچ استفاده می شوند که به سیم پیچ ها نیرو وارد کرده و نگهدارنده اتصالات می باشند. این قطعات در معرض میدان های الکتریکی قوی نیستند.

دلیل استفاده از قطعات عایقی فرم دار مانند نبشی های محافظ، قطاع های پوزه ای و خروجی ها، قابلیت انطباق پذیری آنها با شرایط  میدان های الکتریکی ترانسفورماتور می باشد.

از مزایای عالی آن می توان به ثبات ابعادی و خصوصیات عایقی مناسب به ویژه در مناطق پرتنش ترانسفورماتور اشاره کرد.

روش های بسیار ویژه ای در پروسه تولید قطعات عایقی ویژه بکار برده می شود، مخصوصاً مواقع اتصال کوتاه و تنش های مکانیکی شدید ناشی از آن، حداکثر فشار پذیری پرس برد و چوب فشرده دارای نقش برجسته ای می باشند.

رفتارهای مکانیکی و الکتریکی پرس برد اشباع شده با روغن را نمی توان در سایر مواد عایقی بدست آورد خصوصاً قابلیت بسیار خوب جذب روغن، کارکرد بدون تخلیه جزئی را میسر می نماید.
 

درباره ما


 
تاریخچه

 

 
   محصولات


 
خروجی فشار قوی

 قطعات فرم  دار ویژه

 ...
 

 کنترل کیفیت


 
آزمایشگاه

 R&D

 گواهینامه ها

    تماس با ما


 
فروش

 کارخانه

مدیران ارشد
   همکاران


 
ایران ترانسفو

 تسکو

...
.تمامی حقوق این سایت متعلق به عایق های الکترونیکی پارس می باشد ©